gminakolsko.pl

Mieszkanie socjalne

Mieszkanie socjalne

Ile Communities emerytalne Koszt

Czy jesteś gotowy, aby wycofać się samemu lub jesteś badania dla swoich rodziców, koszt społeczności emerytalne jest prawdopodobnie jedną z pierwszych rzeczy, myślałem o. Istnieje wiele rzeczy do rozważenia, a nie ma nikogo, prawidłowa odpowiedź na pytanie „jak dużo społeczności emerytalne kosztują? Oto niektóre z różnych typów mieszkań i przybliżone szacowanie co to może kosztować żyć w jednym.

Starszego Aktywna Społeczność Living

Starszy aktywny żywą społeczność jest zazwyczaj najtańszy rodzaj społeczności. Tutaj seniorzy mogą żyć razem w mieszkaniach, domach lub dołączonych jednorodzinny wolnostojący domów. Te dzielnice mają zazwyczaj liczbę na miejscu udogodnień, takich jak centra fitness, pola golfowe, restauracje, korty tenisowe, centra sztuki i rzemiosła, rezerwaty przyrody, a nawet spa. Cena może się różnić w zależności od rodzaju udogodnień, lokalizacji i czy spodziewane są mieszkańcy wynająć lub kupić dom, mieszkanie lub apartament. Jednakże, jest to możliwe, aby kupić dom w ramach $ 70000 w niektórych obszarach, co może oznaczać, miesięczne płatności hipotecznych jest naprawdę przystępne nawet dla emerytów na budżet. Niektóre mają także za wstęp i te średnio około 1000 $. Opłata ta może się różnić w zależności od lokalizacji i jest zazwyczaj bezzwrotna.

Ciągła pielęgnacja Retirement Community

Stałym Community Care emerytalny, znany również jako CCRC, oferuje wiele takich samych udogodnień, ale również zapewnia trzy różne poziomy opieki: samodzielnego życia, życia wspieranego i wykwalifikowanej opieki. Mieszkańcy mogą zdecydować się na samodzielne życie, ale mają dodatkową komfort wiedząc, że personel pielęgniarski jest tam, aby pomóc w razie potrzeby. CCRC może mieć drogiego jednorazowej opłaty wpisowej, która może wahać się od $ +100.000 do $ 1 mln.
Artykuł dzięki: