gminakolsko.pl

Mieszkanie socjalne

Mieszkanie socjalne

Ile Communities emerytalne Koszt

Czy jesteś gotowy, aby wycofać się samemu lub jesteś badania dla swoich rodziców, koszt społeczności emerytalne sprawdź ofertę na stronie internetowej jest prawdopodobnie jedną z pierwszych rzeczy, myślałem o. Istnieje wiele rzeczy do rozważenia, a nie ma nikogo, prawidłowa odpowiedź na pytanie „jak dużo społeczności emerytalne kosztują? Oto niektóre z różnych typów mieszkań i przybliżone szacowanie co to może kosztować żyć w jednym.

Starszego Aktywna Społeczność Living

Starszy aktywny żywą społeczność jest zazwyczaj najtańszy rodzaj społeczności. Tutaj seniorzy mogą żyć razem w mieszkaniach, domach lub dołączonych jednorodzinny wolnostojący domów. Te dzielnice mają zazwyczaj liczbę na miejscu udogodnień, takich jak centra fitness, pola golfowe, restauracje, korty tenisowe, centra sztuki i rzemiosła, rezerwaty przyrody, a nawet spa. Cena może się różnić w zależności od rodzaju udogodnień, lokalizacji i czy spodziewane są mieszkańcy wynająć lub kupić dom, mieszkanie lub apartament. Jednakże, jest to możliwe, aby kupić dom w ramach $ 70000 w niektórych obszarach, co może oznaczać, miesięczne płatności hipotecznych jest naprawdę przystępne nawet dla emerytów na budżet. Niektóre mają także za wstęp i te średnio około 1000 $. Opłata ta może się różnić w zależności od lokalizacji i jest zazwyczaj bezzwrotna.

Ciągła pielęgnacja Retirement Community

Stałym Community Care emerytalny, znany również jako CCRC, oferuje wiele takich samych udogodnień, ale również zapewnia trzy różne poziomy opieki: samodzielnego życia, życia wspieranego i wykwalifikowanej opieki. Mieszkańcy mogą zdecydować się na samodzielne życie, ale mają dodatkową komfort wiedząc, że personel pielęgniarski jest tam, aby pomóc w razie potrzeby. CCRC może mieć drogiego jednorazowej opłaty wpisowej, która może wahać się od $ +100.000 do $ 1 mln.
Artykuł dzięki: