gminakolsko.pl

Domy szeregowe

Domy szeregowe

Kamieniarstwo i Słowo

Czym dokładnie jest „Słowem” i można stwierdzić? Jestem głęboko przekonany, że „Słowo” nie jest „słowo” w ogóle, ale raczej ezoterycznym konstrukcja opiera się na „numer”. To klawisze wydają się znaleźć w wyższej ezoterycznych konstruktów „gematrii”, zainteresowanie ciągu Osirian / Isisian masońskich Systems zdawał się blady lub zostać zgniecione krótko po incydencie w Roswell w 1947 roku.

Jest to kod języka. Jest to raczej proste, aby zobaczyć, jak każdy dobry http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/ złudzenie optyczne, gdy go zobaczyć. „Prawda”, jak często nalegał przez polityków jest naprawdę nieruchome gdy człowiek zaczyna pojmować, jak Gematria działa w prawdziwym tego słowa znaczeniu, a nie publiczne „świeckie” wersje, jak uczy się w szkołach Rabinów.

W końcu, to wszystko wraca do „Słowa”.

Są to klucze i wskazówki wszędzie, ale to, co kryje się w zwykłym miejscu jest usuwany od tych oczu.

Jest to szyfr, a przynajmniej tak wydaje. Manley P. Hall napisał w tajemne nauki w każdym wieku dotyczących Acroamatic Cipher,

Acroamatic szyfrogram jest obrazowym szyfr sporządzony w słowach i jego symboliki musi być tak interpretowane.

Idzie na powiedzieć,

„Mity stworzenia świata są acroamatic kryptogramy i bóstwa różnych panteonów są tylko tajemnicze znaki, które, jeśli są prawidłowo zrozumiane, stają się składnikami boskiego alfabetu. Wtajemniczonych niewielu zrozumieć prawdziwą naturę tego alfabetu, ale dla niewtajemniczonych wielu ludzi czci litery go jako bogów. „

Słowo to alfabet, ale jest to liczba. Jest to pismo fuzji z mitologii, stąd konieczność Mason do zrozumieją, alegorii i symboliki.

Jest to rzeczywistość. The Female zawsze obejmuje samca. SHE obejmuje HE, HE objęte nią. Starożytny Egipt malowali to jako Geb są objęte nakrętki. nazwalibyśmy go „Bóg” i „bogini”, dla każdego słowa jest liczbową i zakodowany obraz bezwzględną rzeczywistością.

Artykuł dzięki: