gminakolsko.pl

Wynajem domu

Wynajem domu

Nasze zmysły są w zasadzie figle na nas jako nagłe siły elektromagnetycznej (wpływu) tworzy reakcję nerwową przez mózg i rejestruje jako bardzo nieprzyjemne „kontakt”. Mamy więc tutaj doświadcza iluzji, aczkolwiek, bardzo przekonujące jeden.

Postać Morfeusz pyta Neo w filmie Matrix; „Co to jest” prawdziwe „? Jak zdefiniować” prawdziwe „? Jeśli masz na myśli to, co możemy smak, zapach, usłyszeć i poczuć to co jest” prawdziwy „jest niczym więcej niż sygnały elektryczne interpretowane przez mózg.” Film może być fantazja, oświadczenie jednak opiera się na powszechnej nauki. Czasami jednak fakt może być dziwniejsza od fikcji.

Istnieje powszechne przekonanie, że możemy „zobaczyć” na własne oczy. „Zobaczyć to uwierzyć.” Poprawny? Dobrze, technicznie, to nie do końca prawda. Jako wykładowca, autor i badacz, David Icke, zwięźle przedstawia w swych książek Opowieści z pętli czasowej; Oczy są zasadniczo soczewki, które odbierają informację neuronowej, który jest kierowany do głównej korze wzrokowej mózgu umieszczonego na tylnej części głowy. To tam możemy „zobaczyć” świat wokół nas, więc my faktycznie „zobaczyć” z tyłu naszego mózgu, a nie na naszych oczach. Jeśli uważasz, że to brzmi dziwnie, czekaj, to robi się lepiej. Coś tajemniczego dzieje się również w procesie widzenia; doczesne płat mózgu rekonstruuje i edytuje ponad 50% informacji, które otrzymuje. W związku z tym, że tylko „zobaczyć” co mózg jest uwarunkowana „zobaczyć”. Oznacza to, że jest 50% lub więcej „coś” tam, że nigdy nie „widzieć”.

W swojej książce The Holographic Universe, nieżyjący Michael Talbot wspomina: „… Niektóre badania sugerują, że mniej niż 50 procent tego, co możemy” zobaczyć „jest w rzeczywistości opiera się na informacjach wprowadzając nasze oczy Pozostałe 50 procent plus przeznaczona jest sztukowanych.
Artykuł dzięki: