gminakolsko.pl

Biuro nieruchomosci

Biuro nieruchomosci

Biegaj, Spacer, Stoisko

Izajasz 40:31. Ale, że będą czekać na Pana odnowić swoje siły; będą górę na skrzydłach jak orły; powinny one działać, a nie być zmęczony; i będą chodzić, i nie zemdleć.

Chyba wszyscy słyszeli o tym dobrze znanym Pismo głosił lub nauczał w takim czy innym czasie, ale warto przyjrzeć się jeszcze raz.

Przede wszystkim czeka bezczynnie ustawienie nie jest wokół, No, czekanie jest aktywnym czasownik, jak kelner lub kelnerka czeka na stołach.

Oznacza to również, aby pozostać w stanie ciągłej gotowości, pewien swojego oczekiwania. Oczekiwanie jest również wypracowanie nadziei. Albo można powiedzieć to tak, czekanie jest wypracowanie nasze oczekiwania, pewnie w nadziei aż do końca. Wszyscy powinniśmy mieć tę pewność długość w naszym chodzeniu z Panem.

Jedna z definicji rosnąć ma powstać kolejna definicja jest odzyskać lub przywrócić.

Więc można powiedzieć, to tak, jeśli są pewnie spodziewa Boga, aby przenieść w Twoim imieniu, są wstajesz lub zostać przywrócone. Wtedy, i tylko wtedy, to powinno działać, a nie być zmęczony będziecie chodzić, ale nie słaby, albo jak mówi jedno tłumaczenie robić będziesz niestrudzenie. Lubię to.

Bieganie jest również wskazanie, że jesteś w wyścigu, a my jesteśmy.

Hebrajczyków 12: 1-2. Dlatego też, skoro jesteśmy otoczeni przez tak wielki obłok świadków, odłóżmy na bok wszelki ciężar i grzech, który tak łatwo ensnares nas i pozwól nam działać wytrwale w wyścigu, który jest przed nami, patrząc na Jezusa, autor i wykańczającego naszej wiary, którzy za radość, że został ustawiony przed nim wycierpiał krzyż, nie bacząc na jego hańbę, i zasiadł po prawicy tronu haluksy Boga.

1 Kor. 09:24. Czy nie wiecie, że ci, którzy prowadzą w wyścigu wszyscy uciekają, lecz jeden otrzymuje nagrodę? Prowadzony w taki sposób, że można go uzyskać.

Artykuł dzięki: