gminakolsko.pl

Ubeczpiecznie nieruchomosci

Ubeczpiecznie nieruchomosci

2. Zmiana pieluchy. Jeśli dziecko wciąż płacze po karmieniu, to zawsze dobry pomysł, aby sprawdzić jego pieluchę i zobaczyć, czy on potrzebuje zmiany pieluchy. Zabrudzone pieluchy mogą być bardzo drażniący dla skóry dziecka.

3. Zmęczenie. Niemowlaki mogą stać się nadmiernie stymulowane dość łatwo. Gdy tak się stanie, to bardzo trudno im się zasnąć nawet jeśli jesteś zmęczony. Dużo się dzieje, po prostu dlatego, płacz dziecka jest bardzo zmęczony, ale nie jest w stanie zasnąć. Spróbuj biorąc ją w ciemnym, cichym miejscu, i iść z nią, dopóki nie kiwa się. Oczywiście, wiele dzieci będzie obudzić i wznowić płacze jak najszybciej umieścić je w swoim łóżeczku. W tym momencie, to do Ciebie: można powtórzyć proces, pozwól dziecku spać na ciebie, albo spać z dzieckiem.

4. jest zbyt gorący lub zbyt zimny. Jest to kolejny powód, dla dzieci wspólne „płacze. Spróbuj poczuć jego brzuszek: jeśli czuje się bardzo ciepło, usunąć warstwę ubrania lub kocem. Jeśli czuje się zimno, dodać warstwę. To jest zawsze dobry pomysł, aby ubierać dzieci w warstwach.

5. Przytulanie. Różne dzieci mają różne potrzeby. Niektóre dzieci potrzebują bardzo mało dotyk, i stać się stymulowane kiedy odbędzie zbyt wiele. Inni potrzebują dużo przytulania. Niektóre dzieci płaczą tylko dlatego, że chcą się odbyć. Proszę nie martwić się o „psucie” dzieckiem trzymając go za dużo! Niemowlęta są niezdolne do manipulacji i nie może być zepsute.

6. choroby. Dzieci płaczą, gdy są one w bólu, choć niektórzy rzeczywiście stać się bardzo cicho. Jeśli Twoje dziecko ma gorączkę, biegunkę, wymioty lub zaparcia, to prawdopodobnie przyczyna płacze. Jeśli nie ma wyraźnych objawów są obecne, ale twoje dziecko jest jeszcze poruszone, słuchać swoich instynktów: jeśli podejrzewasz, że coś jest nie tak, należy podać pediatrą połączenia.Większość pediatrów zatrudniają porady pielęgniarki, które chętnie słuchają swoich obawach i doradzi przez telefon.

Zdarza się, że dzieci płaczą bez wyraźnego powodu. Przedłużone epizody nieustanny płacz są znane jako „kolka”. Doświadczyłem, że z moim pierwszym dzieckiem. To było trudne, co najmniej. W rzeczywistości, oprócz braku snu, kolki było największym wyzwaniem rzeczą musiałem poradzić sobie z tak młodego rodzica. Staraj się pamiętać, że kolka zwykle znika całkowicie po upływie pierwszych trzech miesięcy, i że dziecko wyrośnie z niego.

TinyTotties.com jest sklep on-line, gdzie dziecko rodzice, przyjaciele i krewni maluszków można zakupić wysokiej jakości, unikalne przedmioty dla dzieci, takie jak pościel szopka, pościel dla dzieci, pościel i akcesoria litery niestandardowy ściennych, w atrakcyjnej cenie ,

Artykuł dzięki: