gminakolsko.pl

Mieszkanie wlasnosciowe

Mieszkanie wlasnosciowe

Dlaczego powinniśmy brać witaminy i suplementy

Nie jedna osoba dziś rodzi się w doskonałym zdrowiu. Czynniki środowiskowe, stres i braki związane znaczy, że każde dziecko, zanim on lub ona ma nawet już narodzonych z niedoborem składników odżywczych w organizmie. To jest przekazywana z matki, nawet jeśli ona myśli, że jest w jak najlepszym zdrowiu, potomstwu przez łożysko. Witaminy i suplementy dążyć do rozwiązania, że ??brak składników odżywczych.

Nie wierz lekarzy i firm farmaceutycznych, które mówią bierzesz suplementy nie będzie Pan jakieś dobre i zostanie zmyta przez nerki i tak. Chociaż istnieją witaminy i suplementy, które zawierają placebo, właściwa postawa jest, aby zrobić swoje badania i nie odrzucić wszystko jako fałszywy.

Oto lista powodów, dla których warto wziąć witamin i suplementów:

Uszczuplone gleby: Nawet jeśli jesteś bardzo dbające o zdrowie i policzyć mineralnych i zawartości składników odżywczych w produktach spożywczych, które kupujesz, nie ma tak naprawdę do niczego, jeśli niedobór zaczyna się od źródła: gleby. Tak, to obejmuje produkty żywnościowe wprowadzone przez proces niesyntetyczne. Wysokie plonowanie roślin uprawnych, w międzyczasie, tracą swoją wartość odżywczą dla każdego cyklu produkcyjnego i żniw.

Wejścia syntetyczne: Gdy rolnicy spadła starą praktykę stosowania gnojowicy jako nawozu na rzecz lub nawozów syntetycznych, że zboczył od jednej z najstarszych sztuczek natury w produkcji zdrowych plonów. Jeśli obornik jest tak skuteczne, to dlaczego mają rolnicy przestał go używać? Oprócz bycia Stinky, nawozów sztucznych dziś wytwarzają więcej plonów, ponieważ to z samej swej natury, stymulują wzrost. Jest wysoka cena do zapłaty, jednak, ponieważ w znacznym stopniu przyczyniają się do zubożonego gleby.

Zmiany chemiczne: Gdy surowiec zostanie przetworzony w coś innego (konserwy, mąka, cukier, mrożonek, etc.), tracą trochę ich składników odżywczych.
Artykuł dzięki: