gminakolsko.pl

Kupno mieszkania na kredyt

Kupno mieszkania na kredyt

Reality – Czy My – czy nie mamy – oto jest pytanie

Czy kiedykolwiek miał jeden z tych poranków gdzie groggily wstać z łóżka, na swój sposób do łazienki i nagle odgałęzienie swój palec przeciwko postu łóżku? Sir Isaac Newton na pewno zrozumie. W tym przypadku przedmiot w ruchu (toe)% 2B nieruchomego obiektu (bedpost) = # $ *? !! Jednak dziwne jak się może wydawać, na poziomie kwantowym rzeczy, prawa Newtona prostu rozbić i pomysł, że świat fizyczny jest stały okazuje się być niemożliwe. Bedpost, twój palec, cała sypialnia, cała Ty już o tym mowa, właściwie nie mają trwałość. Jak to może być, gdy silny ból palców pewnością mówi inaczej?

Pamiętaj, czego nauczyłeś się w szkole o atomach? Jesteśmy uczeni starożytny grecki Demokryt w 530 p.n.e. Było to pierwsze zastrzeżenia sprawa została złożona z drobnych cząsteczek , które nazwał „atomy”. My i wszystko wokół nas, składa się z atomów. Dodatnio naładowany region centralny atomu (jądrze) jest otoczony przez ujemnie naładowane elektronów. Siły między nimi są tak silne, że nic nie może spowodować, że elektrony zjednoczyć się z jądra, zawsze jest „przestrzeń” pomiędzy nimi.

W wielokrotnie nagradzanej DVD Co Bleep wiemy? Down the Rabbit Hole, anestezjolog, wykładowca i badacz Stuart Hameroff M. D. wyjaśnia, że ??nie tylko atomy „w większości pusty”, ale „oni nigdy nie spotkać”. Atomy łoża i atomy palca nie da się ze sobą stykać. Na poziomie atomowym, zawsze jest przestrzeń między nimi, bo kiedy dwa atomy są zmuszeni ze sobą (toe uderzanie łoża), bardzo cienka warstwa odpychanie elektromagnetyczne utrzymuje ujemnie naładowane elektrony z atomów z faktycznie czyni żadnego kontaktu.

Więc co do cholery powoduje, że okropny ból w palcu? Uczucie pochodzi z bodźców nerwowych z palca, który rejestruje się w mózgu jako bólu, a bodźcem jest wynikiem siły elektromagnetycznej pomiędzy elektronami na palcach i postu.
Artykuł dzięki: