gminakolsko.pl

Sprzdaz mieszkania samemu, czy przez biuro nieruchomosci

Sprzdaz mieszkania samemu, czy przez biuro nieruchomosci

Bezwładność, Momentum i Życie

Świat naprawdę jest to wspaniałe miejsce. Szkoda, że ??większość z nas utknąć w nudny, rozwlekły „kariery”, które nie zapewniają wiele korzyści inne niż zachować nas od robienia tego, co naprawdę chcemy. Jeśli jest to coś, co rezonuje z tobą to jest całkiem możliwe, że twoje życie cierpi na poważną przypadku bezwładności i nadszedł czas, aby podjąć działania, znaleźć czas, aby cieszyć się i wyrwać się z tej koleiny!

Bezwładność: w rutynę

Bezwładność jest podstawowa zasada fizyki mówi, że obiekt zachowa swój stan ruchu lub spoczynku dopóki siła jest przyłożona do zmiany tego stanu. Jeśli coś jest nieruchomy, a następnie pozostanie on w ten sposób, dopóki nie zostanie zmuszony do poruszania się, a jeśli coś się porusza, że ??będzie nadal porusza aż coś zmusza go do zatrzymania.

Zasada ta ma zastosowanie do obiektów niefizycznych też.

Nasze życie jest przedmiotem, a często rządzi, tę zasadę bezwładności. Jest to łatwe dla nas, aby utknąć w rutynę, uczucie niezadowoleni z naszej obecnej sytuacji, ale również ze stratą dla jak to zmienić. Stajemy ustawiona na naszej rutyny, zanurzone w inercji, bez niczego w zasięgu wzroku, które mogą zmusić nas do zmiany kierunku.

To jest straszny sposób na życie i nie jest jak nasze życie powinno być. Naprawdę myślisz, że jesteśmy po prostu ma biec tą samą pętlę – praca, jeść, spać, zapłacić rachunki, pracować, jeść, spać, oglądać telewizję – do końca życia?

Nie! Mamy na myśli być regularnie kwestionowane. Jesteśmy przeznaczona do pchania się do nowych limitów – fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Mamy mają mieć nowe doświadczenia, zobaczyć nowe miejsca i uczyć się nowych rzeczy.

Aby to zrobić, musimy wykorzystać pozytywny flip-bok bezwładności wprowadzania zmian w naszym życiu – fakt, że gdy coś się porusza jest trudno go zatrzymać.

Artykuł dzięki: