Na co zwrocic uwage kupujac dom

Na co zwrocic uwage kupujac dom Ale Jezus zaraz przemówił do nich, mówiąc:” Bądź dobrej myśli! To ja; nie bój się. A odpowiadając mu Piotr rzekł: Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie. Więc On powiedział: „Przyjdź! ” A kiedy Piotr zszedł z łodzi, szedł po wodzie, aby przejść do Jezusa, ale kiedy zobaczył, że wiatr był porywisty, bał;.. I zaczyna tonąć, krzyknął , mówiąc: „Panie, ratuj mnie! Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, i rzekł do niego: „O wy, małej wiary, dlaczego wątpisz? ”

W tym fragmencie Pisma Jezus chodził po wodzie. Można powiedzieć, że dobrze, Był

syn boży. To prawda, ale co ty myślisz, że jesteś, jeśli jesteście w Chrystusie Jezusie.

Jezus był pierworodnym między wielu braćmi. Pierwszy urodził implikuje nie było więcej. Chwała Bogu, że jestem jednym z nich !!! Piotr nie był nawet narodzić się ponownie w tym czasie,

nikt nie był. Jezus nakazał mu wejść. Piotr wyszedł i chodził po wodzie, ale to, co naprawdę idzie na to, Słowo Boże. Woda nie będzie trzymać cię w górę.

Ale Słowo Boże nigdy nie zawodzi. Jednak Piotr nie powiodła kiedy oderwał wzrok od Słowa i spojrzał na okoliczności. Widział, że wiatr porywisty, bał; i zaczął tonąć.

Zatrzymał się na Słowie Jezus dał mu i był w tym momencie naprawdę chodzenie po wodzie, można zauważyć wynik zaczął zatonięcia. To było Słowo Boże trzymając go, a nie H2O.

Naprawdę, jak może okoliczności burzy uniemożliwiły mu chodzenie po wodzie? Nie mogli mieć. Nie da się chodzić po wodzie w naturalny. Mężczyzna szedł płynu. Słowo Boże jest tym, co trzyma go, dopóki nie pozwól strach. Gdyby nie daj strach miałby znajdować się na spacery. Nie bądź zbyt mocno na Piotra, dopóki nie wszedł na wodzie samodzielnie. Bogowie słowem jest to, co trzyma nas, trzymajmy nasze oczy na Słowo Boże, i że sam, to będziemy chodzić, ale nie słaby, albo nie.

Artykuł dzięki: