gminakolsko.pl

Koszty zwiazane z kredytem hipotecznym

Koszty zwiazane z kredytem hipotecznym

Istnieje 52 tygodni do roku. Średnica w czasie będzie w ten sposób reprezentowany przez 26 tygodni. G + O + D = 7 + 15 + 4 = 26 tygodni. Stąd bogini obejmuje samca.

Bóg jest średnica

DESS jest Słowem

D = 4

E = 5

S = 19

S = 19

Zatem formuła objawia.

(S * S) + d = (19 * 19 + 4 = 365 dni w roku.

Bóg jest „średnica lub 1”, zaś boginię, odsłania 1 (Bóg), który tworzy O lub Dessa, bo na pewno (S * S) + E = 361 + 5 = 366 jednakowo.

Potem znowu, istnieją właściwości E. To ma prawo milczeć bo jest 5 list.

ŻYCIE

NÓŻ

ŻONA

WALKA

To milczy.

L = 12

I = 9

F = 6

E = 0

Czemu? Ponieważ Wielkiego Roku Platona, masońskiej Wielki Łuk, opiera się na kołysanie ziemi na osi niej. Ten świetny rok wynosi 25920 lat. To średnicy w czasoprzestrzeni, jest 25920/2 = 12960 = ŻYCIE.

Rozwiąż dla Słowa, a wzór objawia.

Nie Quest byłby kompletny bez wprowadzenie do zrozumienia „Lost Słowo” za „The Lost Słowo” ostatecznie jest fundamentem, na którym „Prawda” jest zaplanowane. Albert G. Mackey, M. D. 33 stopni, tak mówi o zaginionej Słowo „Poszukiwania zaginionej Słowo jest poszukiwanie prawdy.” Kontynuuje: „Słowo, dlatego mogę sobie wyobrazić jako symbol Boskiej Prawdy, a wszystkie jej modyfikacje – straty, substytucji, a odzyskanie – to tylko części składowe mitycznym symbolem, który reprezentuje w poszukiwaniu prawdy.”

Później powiedział: „Poszukiwanie, to po tej prawdy, jak sądzę stanowić końca i projekt spekulacyjnych murarski. Od samego rozpoczęcia swojej kariery, aspirant jest znaczących symboli i wyrazistych wskazówek skierowanych do nabycia boskości prawda, cała mniej, jeśli nie wypełnia się w pełnym zakresie, jest co najmniej dobrze rozwinięty w mitach i legendach stopnia Mistrza „.

Możemy domyślać z tego, że istnieją dwa elementy operacyjne do nabycia „Prawda” w stosunku do odzysku „The Lost Słowa”; jedna jest napisane składnikiem i wtórnym, a bardziej krytyczny i ważny element, który z instrukcją wewnątrz starożytnych systemów „Lodge” poprzez „słowo mówione” komponentu obsługi.

To nie jest nasz punkt, aby ponownie „mistyczne interpretacje tego słowa”, z wyjątkiem tego, co pozwala nam ujawnić go w całości bez mistycznych obfuscations. Jednak uważamy, że pewne podstawowe zrozumienie sposobu wyświetlania i skonstruowane poprowadzi aspiranta do przypadkom krytycznego budowy tego Słowa.

Zaginiony Słowo jest „fundamentem”, aby pod spodem „filozofii” Jak wspomniano przez Plutarcha. Jednak Przegrany słowo nie istnieje w ramach własnej „próżni”: jest on przyłączony do składnika o nazwie „Fundacja kamień”, który jest geometryczny archetypowym stworzenie. Te dwa elementy tworzą potrzebnych składników do zrozumienia dotkliwie całą filozofią.

Artykuł dzięki: