gminakolsko.pl

Dom, czy mieszkanie?

Dom, czy mieszkanie?

Strategie walki – Sposobów, aby zablokować cios

To nigdy nie jest dobry pomysł, aby spróbować zablokować uderzenie z twojej twarzy, ale wiele „będzie” bojownicy wielokrotnie wpaść w tę pułapkę. Oczywiście ich intencje nigdy nie rozpocząć się chcąc skorzystać z tej bolesnej metody.

Czy nie byłoby niesamowite, jeśli można nauczyć się kilku przydatnych technik, aby chronić swoją najcenniejszą wartość (ty)?

Teraz, oczywiście wiesz, że żartuję o blokowaniu poncz z twarzą (w pewnym sensie), ale chodzi mi o to wiele osób, nawet wysoko wykwalifikowanych osób nie wie, jak prawidłowo zablokować cios.

Jednym z największych błędów jest myślenie można zablokować siły z siłą. Wszyscy wiedzą, że wynik mającą siłę niepowstrzymany zderzają się z nieruchomego obiektu; to katastrofalne dla obu stron.

Kluczem do efektywnego i skutecznego blokowania uczy się używać jak najmniej energii i ruchu, jak to możliwe. To znaczy, że trzeba tylko przesunąć rękę lub dłoń wystarczy odchylić pięść przeciwnika lub wykopać od niebezpieczeństwa.

Nie mówimy szeroki zakres ruchu tutaj, wystarczy mieć pięścią lub stopą Breeze od wszelkich obszarów docelowych.

Więcej ruchu niż i tracisz cenną energię. To nie znaczy, wszystkie bloki są sobie równe. Różne bloki są przeznaczone do różnych zastosowań i oczywiście wymagają różnych zakresów ruchu jednak; podstawowa zasada pozostaje ta sama, która jest najmniejsza ilość ruchu można bezpiecznie uciec.

Musisz się zastanawiać, co przechodzi przez umysł niektórych ludzi, kiedy cep dala i rzucać wysokie kopnięcia w głowę i zupełnie nietrafnych ciosów.

To strata energii i będzie wyczerpywać ich zdolność do utrzymania ich władzy. Jest to także mądry, aby wiedzieć, gdzie dopuszczalne jest przyjąć uderzenie (chociaż to nigdy nie jest celem). Można w przeważającej części ma cięższe ciosy do was z powrotem (pod warunkiem, że nie jest to kręgosłup) i zewnętrznymi kończyn.

Naprawdę nie chce wziąć do wielu head shot jak to będzie od razu bo stać adrenalina i szybko zużywają energię.

Najważniejsze jest to, istnieją sposoby, aby zablokować 100 punch (jeszcze), ale istnieją tylko kilka inteligentnych sposobów, aby to zrobić. Panu, że i stajesz się nietykalny.

Artykuł dzięki: